חברת מארק מטבחים - הכל לבית בחברה אחת

מטבחים מעוצבים

ההתמחות העיקרית שלנו היא עיצוב וייצור מטבחים ייחודיים מעוצבים, ריהוט סלון, ריהוט מובנה בחדרי המגורים כולל רהיטי נוער, ריהוט אמבטיה, ארונות הזזה ונעליים.

מארק מטבחים גם מבצעת את כל סוגי תוספות הבניה, השיפוצים ותכנון כולל שיפוצים מיוחדים (חשמל, פרקט , ריצוף , גבס , צבע ואינסטלציה) , אספקת כלים סניטריים , חדרי אמבטיה , חדרי ארונות , פתרונות אחסון ועוד. איכות העבודה, המקצועיות והאמינות הינם בראש סדר העדיפויות שלנו עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

איך חברה חדשה יכולה להיות עם ניסיון רב שנים? הניסיון הוא לא משם החברה אלא מניסיון של האנשים שמבצעים את העבודה וקובעים את סדר העדיפויות. הצד החזק שלנו לעומת חברות גדולות ויותר ידועות בשוק זה יחס אישי, איכות, אמינות ושירות יוצא מן הכלל.

שיפוצים

אנחנו מבצעים את כל סוגי עבודות השיפוץ כולל טיח, צביעה, אינסטלציה, חלונות, תריסים, דלתות חשמליות, מסגרות, שיש וכו'. אנו משתמשים בחומרים הכי איכותיים ופרקטיים אשר מאפשרים אורך חיים ארוך לשיפוץ.

מטבח חדש בזול

בארץ, ביצוע מטבח חדש הוא דבר יקר. חומרים ואביזרים מודרניים לעתים קרובות משפיעים על המחיר באופן משמעותי. אנחנו יכולים לעזור לכם עם השקעה מינימאלית לשדרג ולשפר המטבח הישן שלכם. נשלים חלקים חסרים, נהפוך אותו לנוח יותר, נגדיל את שטח הבישול, נחליף דלתות ונשנה את המראה החיצוני ותקבלו מטבח חדש ויוקרתי בעלות כספית נמוכה.

מטבחים מעוצבים

יחס אישי

אנו נמלא את כל משאלותיכם, נציע פתרונות חדשניים ליצירת רהיטים לאחסון. לפני תחילת העבודה תוכלו לראות את תצוגת התכנית והפרספקטיבה התלת-ממדית מזוויות שונות. כאן תוכל למצוא שילוב אופטימלי של איכות, מקצועיות ומחיר.

אזורי שירות: כל ישראל, ראשון לציון, תל אביב, רמת גן, רמת השרון, הרצליה, אור יהודה, חולון, בת ים, אשדוד, אשקלון, פתח תקווה, כפר סבא, נתניה, ירושלים וערים סמוכות.

שעות פתיחה: א-ה 8:00-18:00
שפות: עברית, רוסית ואנגלית
התקשרו עכשיו לייעוץ