מטבחים מעוצבים » 22.02.2019 » שיפוצים ברמה אחרת

11:20

שיפוצים ברמה אחרת

שירות שיפוצים משתלם

שיפוץ עבור רבים קשור בתחושה לא נעימה. רבים עברו את המבחן הזה, שהותיר "שריטה" בזיכרונות שלנו. אבל לפעמים, אין ברירה ואנחנו הולכים על זה שוב.

אנו נציע לכם שירות שיפוצים המשתלם מכל הבחינות. המקצועיות והידע המעשי שלנו מאפשרים להפוך את הסיוט של כל שיפוץ לתקופת מעבר קצרה למציאות אחרת משופרת - לחיים בבית יפה ונעים עם רהיטים ומטבח מעוצבים, אינסטלציה חדשה ותאורה מודרנית המשתלבת עם כל הריהוט והחלל בבית.

אנו מבצעים את כל סוגי תוספות הבניה והשיפוצים המיוחדים כמו חשמל, פרקט , ריצוף , גבס , צבע, אינסטלציה, אספקת כלים סניטריים ועוד. נחליף חלונות, תריסים, דלתות וכו". איכות העבודה, המקצועיות והאמינות הינם בראש סדר העדיפויות שלנו עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

חיווט, ריצוף, אריחים, טיח, צביעה, אינסטלציה, חלונות, תריסים, דלתות חשמליות אנו מבצעים בציר זמן מסוים, במחיר זול וביעילות..

יש לנו חוזה עם חברת ביטוח. בחברתנו ישנה רשימה הכוללת את עבודות והעלות הכוללת שלהם לפיצוי. העבודה עם חברות ביטוח נועדה כדי לתמוך בכם במקרה של צורך לפתור בעיה של איך לתקן אחרי דליפה קטנה ובמקרה של "מבול". וגם כדי למזער הפסדים ולנצל את המצב לתיקונים גדולים יותר. אנו נאבחן באמצעות ציוד מיוחד צינורות דליפת כוח וגגות. אנו מעריכים את עבודת השיקום לאחר הדליפה. אנו נתקן או נחליף את הצינור, כמו גם את כל התקשורת והקירות שנפגעו ממים.

שיפוצים - לעשות את הבחירה הנכונה!

הכול לבית במקום אחד! היום,אתם יכולים להזמין הכל אצלנו - עבודות שיפוץ בדירה שלכם המטבח חדש ורהיטים - זול יותר, יפה יותר וטוב יותר. המחירים שלנו יפתיעו אתכם לטובה!

מומלץ לקרוא:

שיפוצים במבצע: שיפוצים לבתים, שיפוצים למשרדים
מטבחים מעוצבים
שיפוצים ברמה אחרת
ארונות הזזה מעוצבים
ריהוט מודרנידוגמאות של עבודותינו ניתן לראות באלבום התמונות באתרנו וגם בערוצנו ב-YouTube


אהבתם את הכתבה? שתפו את חבריכם!

צפיות: 1871 | הוסיף: israportal | רייטינג: 0.0/0
תגובות: 0
avatar